KONST / Ramar / Tavelram 7685141
nr 768 5141
Tavelram
förgylld, sent 1800-tal, 76x57
Utrop:
700 kr
Såld:
550 kr
måndag 30 juli 2012
kl 17:02:57
250 kr
250 kr
350 kr
350 kr
400 kr
450 kr
500 kr